این مادر خرابی که افتاده تو قوم ما و داره ریشه مونو میزنه معلوم نیسن زنه دختره مرده؟ پیرمرده عادنه سگه خرابه روانیه کیه که بخاطر عشق آلوده ش به یه مارو نابود میکنه ای خراب شه خونت مدیری ججاتنا رهبر آزمندیان چهار شگفت انگیز روانی.کادوی تولدت مبارک بانو .شنیدم تولدن هجده سالگیت جنازه یه پیرزنه دادن بهت ک اینجوری یاغر و خروم زاده شدی تخم سگ . بدو بیا انتقامتو بگیر بدو. 

من یادمه سال ۸۹ تولدت ۱۸ سالگی بعضیا بود که به شش ماه نکشید مامان بزرگم فوت کرد انگار من خرم حرفای صد من یک غازه این قوم رو باور کنم مادر  خرابای فاسد همون تهرون میکشمت کثیف بی ناموس. یادمه چجوری مادربزرگم به خاطر دعوای شما جون داد خودش گفت نگار اینا دارن منو میکشن و من کاری از دستم برنمیاد الانم ک دارین منو تهدید میکنین خودم قیمه قیمه تون میکنم هر خری میخواین باشین بی هدفای روانی خراب مادر خراب با بچه های عقب مکنوتون و حسابدارای کارتون و وکلای خلتون. انقدر از خرابی تون داستان شنیدیم که مجال گفتنشنیست من نمیذارم این داستان حواله شه به قیامت .همینجا انتقام خونشو میگیرم .فهمیدی جاااتنااا؟ دیگه حق نداری پاتو بذاری تو اون خونه صاحبش راضی نیست . برو یجا دیگه چتر شو انقدرهم خودتو و دوستات نیاین دم خونه ما درسته محلش باکلاسه ولی گوه بهت نمیدیم بخوری گشنه.

هم تو هم اون یگولی و راااااز خلو چل روانی و شوت و مانند.گمشین بابا حالمو بهم زدین . دست دنی رو بگیرین البته دست به پولش نزنین چون مال خودش دلیلشو میدونه.عاره گوه خوریتونو تموم کنین بی پدرا با اون شوهرای زن و بی غیرتتون.

دنی جان گوه میخوری میری طرف شاااتنا (شاتوت تنهای بیکس کسپیر کسخشک شیر خشک) فهمیدی ؟ درسته خودش نقشه کشید که به من کنی که بهت برسه ولی ازین خبرا نیست بتمرگ سر جات

من نمیتونم تصور کنم چطور یک انسان تنها هدفش میتونه فروش ش باشه!!!. شما میدونین خانوم معلم؟؟؟ اینا کی میخواین دیه ی منو ننه رو بدن بپرس ازشون . در ضمن من ازت خیلی متنفرم خانوم معلم هیچ وقت سمت من نیا امیدوارم هر روز آخرت باشه و ی روزی خبر مرگتو بشنوم اصلا دوست ندارم اصلا  اصلا امیدوارم هیچ وقت هیچ وقت خدا منو تو همراه ندونسته باشه ینی من حاضرم جهنم برم ولی هم فکر و دوست تو نباشم از بس ک بی بند وباری و عادمو به گناه دعوت میکنی خیلی بدم میاد ازت. برو تو یجا دیگه بفروش نه به دنی و دیزاد. 

این از این دیونه های در ضمن من از آتنا معلمیان هم متنفرم و هرگز باهاش دوست نشدم و نخواهم شد و به خودم قول دادم تا عاخر عمرم سمتش نرم و همیشه نفرینش کنم و تا زمانی ک بنده ی خدا باشم به این کارم ادامه میدم از روز ازل ما عهد بستیم که ازین جور موجودات دوری کنیم البته خودش شعور رعایتشو نداره هم اون هم چنتا از دختر عمه هام و تقریبا بقیه فامیل!ازتون متنفرم . میگن مزاحم گناه مایی! چ دوره زمونه ای شده بخدا. برین پی کارتون بابا . برو حال داری برو حل برو. حالا بگذریم ک عمم زمین بابامو بالا کشیده و پسرش اجاره نمیده و مردم ریختن سرمونو دیزاد ناراحته اصن به من چه اینا.مدیری آزمندیان رهبر چخبر هنوزم میخواین منو ببوسین؟؟ در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته حیای ما رو از دخترخاله و دختر عمه و بچه هاشون نشناسین لطفا .حیا ب کنار جرا انقدر هار تشریف دارین . اه . حالا چون اون پدرسگ تو خونه خالی پسرخالشو صدا میکنه منم قراره اینجوری باشم ک ب خودت جرات میدی نزدیک شی اگرم اینطوری باشه قرار نیست به توی سگ محل بدم گاوه خر. همون هموتونو ساپورت میکنه .زنیکه من ریدم دهن خودتو دخترت کس کش . برو خونتو بفروش خرج کس پیرت کن. آتنا انقد باسنش گندست تو خونش جا نمیشه هی میاد خونه ی ما . باسنتو عمل کن دنبال پسرا نیوفت‌. دیگه کی زمین داره خونه داره پول داره تو ک فو1ضول همه ای بگو بدو زود باش رعنا بی بی سی .روانی. هنوز امید نکردتت که اینجوری خبرای پسرای دورمو میگیری؟؟؟؟ جاانن.

هیچ وقت فکر نمیکردم تو زندگیم بخوام ازین زنیکه حرف بزنم و وقت و زبونمو حرومش کنم بخدا که ما هیچ کدوم تو عمرمون به این بشر محل ندادیم و شخصیت بی خاصیت برامون بوده حال انگار به پیسی خورده اومده هرچی پسر و دختر اطراف میبینه باهاشون دوست میشه که منو بزنه ولم کن دیونه برو پیر شدی دیونه شدی. آتنا گمشو از زندگی من بیرون گمشو گمشو گمشو گمشو گمشو گمشو گمشو گمشو گمشو گمشو گمشو م دهنت خودتو خانوادت همتون بکجا. من مرگ ننه رو از چشم تو میبینم و منتظرم بمیری بیام سر قبرت بم . اصلا گوهم آماده ست بیا بگیر بخور انقدرم تو نخ من نباش حسود

آنتنای ج هم اتاقی معلم

بازم معلم هارو نگفتم.اصلا منظورم اونا نیست

معلمی.... اَن

وزارت اطلاعات

گمشو ,خونه ,روانی ,اصلا ,باشه ,دوست ,گمشو گمشو ,
مشخصات
آخرین جستجو ها