میگوید : آنتنای هم اتاقی معلم دوستپسرشو فرستاد کرد بهم ، گوه تو حلقتون آنتنا خانوم،میکشمت آنتنا، گو تو حلق تک تک پسرایی میکنم که میفرستی ج.

گو تو حلقت پدر سگ ننتم جود ردش کردیم رفت برو پر ندگیت به شال ما نگیره 

خدا الهی بهت مرگ بده الهی تیکه پاره های بچتو برات بیارن تیکه تیکه شه الهی

گو خوری کارای من به تو نیومده مادرخاب بچتو برات تیکه پاره میکنن عوضی حروم ه

کرگدن تیکه پاره های بچه هاتو برات آرزومندم ی حروم لقمه این پسرای ی هنر یو دوست اون زندیکه وردار ببر با خود جهنم تخم سگ پیر پدرسگ. گمشین حروم خور بیکار علاف گوه نخور آنتن سیاه ی. گ نخور آنتن سیاه ی گ نخور آنتن سیاه ی ،گ نخور آنتن سیاه ی گ نخور آنتن سیاه ی گ نخور آنتن سیاه ی ،گ نخور آنتن سیاه ی، برو ی جا دیگه ندگی کن. برو ی جا دیگه بساز کن جده ،بند و بساطتو از زندگی من جمع کن ببر ی ک کس خا مادرخاب.  برو ی جا دیگه جندگی کن میخوای بابات نفهمه، از باسن من بیا بیرون جده . یجا دیگه بده برو برو بدو برو. برو با دوستای یت ی جا دیگه اوطراق کن ک ننه برو دوستاتو یتیم کن بچتو یتیم کن چروک. یائسه ی تیغ زن.

برو دختر حروم زه ی خودتو آدم کن میترسی جده شه مثل خودت آبرو ریز ک کش صداتو ببر یجا دیگه جیغ بزن ترسوی روانی همش پشت کوک من را میری پیرننه ی چندش.

الهی خدا مرگت بده خراب درس نخون مزاحم با اون ممای دورت. کی میمیری آتن کی تو رو خدا بمیر تورو جون هرکی دوست داری سقط شو خودم خرجشو میدم تو بمییییر

گ خوری نمازای من ب تو نیومده پیری. برو بی نماز نجس. برو هیچکس حاضر نیست بیاد سر قبرت بشاشه شاشوی ترسو خلو چل تقلید.ر پیرزن پیرزن پیر لرزون پیر تصادفی

آنتنای ج هم اتاقی معلم

بازم معلم هارو نگفتم.اصلا منظورم اونا نیست

معلمی.... اَن

وزارت اطلاعات

ی ,نخور ,آنتن ,سیاه ,حروم ,تیکه ,نخور آنتن ,آنتن سیاه ,سیاه ی ,تیکه پاره ,
مشخصات
آخرین جستجو ها